پنج‌شنبه 17 آذر 1401

یکی از کشورهای کرواسی، صربستان یا ترکیه میزبان مسابقات انتخابی المپیک شنا خواهد بود

حضرتی؛ مربی تیم ملی شنا

 

حضرتی: یکی از کشورهای کرواسی، صربستان یا ترکیه میزبان مسابقات انتخابی المپیک شنا خواهد بود

 

مربی تیم ملی شنا افزود: فینا می تواند مسابقات جام جهانی شنا یا قهرمانی جهان را به دلیل شرایط خاص لغو کند و چون شیوع کرونا در ژاپن محل برگزاری جام جهانی شیرجه بالا رفته بود قرار شد محل برگزاری مسابقات تغییر کند، اما مسابقات شنا در قالب مسابقات جهانی نیست.

حضرتی درباره شرایط ملی‌پوشان شنا گفت: ملی پوشان شرایط خوبی دارند و از نظر بدنی هم در در شرایط خوبی هستند. اکنون وارد پیک جدید از نظر شیوع کرونا شده ایم که امیدوارم از نظر تمرینی و بیماری به مشکل نخوریم و بتوانیم روندی که داریم را ادامه دهیم و در خردادماه به مسابقات انتخابی المپیک برسیم.

وی در خصوص مسابقات انتخابی المپیک شنا خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای مسابقات انتخابی المپیک انجام شده اما در حال مکاتبه با کشورها هستند تا مشخص شود کدام کشور میزبان مسابقات خواهد بود. صربستان، کرواسی و ترکیه سه کشوری هستند که احتمالا مسابقات در یکی از آن ها برگزار خواهد شد.

وی گفت: ما ۵ ملی پوش شنا برای کسب سهمیه المپیک داریم که در شرایط خوبی هستند. پیک آمادگی ملی پوشان برای همان اواخر خرداد است و امیدواریم که آنها با آمادگی خوبی به مسابقات کسب سهمیه المپیک اعزام شوند.

وی در انتها افزود: مشکل ما همین پیک چهارم است و من امیدوارم که مشکلی برای ورزشکاران و مردم رخ ندهد و ما بتوانیم از این پیک هم عبور کنیم. امیدوارم در این شرایط تمرینات ملی پوشان ادامه داشته باشد و بتوانیم در نهایت ورودی المپیک را کسب کنیم.

نقد و بررسی

مطالبمرتبط

پست بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پر بازدید ترین ها.

محتوایی موجود نیست

مطالب گوناگون

3123÷131÷3

مطالب گوناگون

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید